Artiklid ja uudised Rännakust

rännak, rännakumeetod

Kus me mööda panime?

Meil on liiga palju – liiga palju asju, liiga palju läbielamisi, liiga palju tööd, liiga palju igasugu sagimist, liiga palju kilosid, liiga suur isu, liiga palju kõikvõimalikku informatsiooni ja ilmselgelt liiga palju rahuldamata ihasid.

Loe lähemalt

Rännaku Eesti juht Joonas depressioonist

Ayurveeda arst, kelle juures õppisin, vaatas mind üle ning mu pulsi järgi rääkis lahti mu iseloomu, tervisliku seisundi, kogu mu elu haiguste ja füüsiliste probleemide ajaloo ning tagatipuks küsis, et kui kaua mul on depressioon olnud?

Loe lähemalt

rännak, rännakumeetod

Depressioon läbi Marje Ingli kogemuse

Mul on depressiooni diagnoositud kahel korral täiskasvanuna. Mõlemal juhul on see olnud päris ränk kogemus.

Loe lähemalt

Depressioon läbi Malle Jürilo kogemuse

Tik-tak, tik-tak, tik-tak… taob väike tüütu kellaosuti omasoodu. Kuskil, millekski ja kaua. Lõputult kaua. Nii kaua, et ühel hetkel pole enam tahtmist hommikul üles tõusta

Loe lähemalt

rännak, rännakumeetod

Kuidas ma emotsioonidetulvast armastuseni jõudsin

Nüüd, mil olen käinud Rännaku seminaridel, reageerin ja tegelen igapäevaselt oma emotsioonidega hoopis teistmoodi. Kuidas täpsemalt, seda loe artiklist.

Loe lähemalt

rännak, rännakumeetod

Miks ma ei saa rikkust, millest unistan?

Me tahame elada oma unistuste elu. Meil on eraldi märkmik unistuste ja eesmärkide jaoks, me koostame nimekirju igal aastavahetusel. Me sisendame endale positiivseid aformatsioone ja visualiseerime ideid. Ja ikkagi vireleme oma väikeses elukeses ja ootame kuskilt saabuvat õnne.

Loe lähemalt

rännak, rännakumeetod

Rännakuretk endasse ajal, kui kõik on hästi

Rännak on natuke nagu Alice’i seiklus Imedemaal – langed jäneseurgu ja leiad end järsku paigast, kus sa varem käinud pole ning kus hakkab juhtuma imelisi asju.

Loe lähemalt

rännak, rännakumeetod, brandon bays

Carte Blanche intervjuu Brandoniga

Loe lähemalt

rännak, rännakumeetod

Vaata videost, mis on Rännak

Tegime Su jaoks väikese video, millest saad aimu Rännaku meetodist, selle mõjust ja põhjustest, miks see nii väärtuslik on.

Loe lähemalt

Brandon Bays aitab tungida enda sisemusse

Keda meist ei painaks kehalised, vaimsed või hingelised probleemid! Küsimus – ja lahendus – on selles, kust otsida võtit või retsepti, mis aitab neist vabaneda. Järgnev intervjuu pakub ühte võimalust. Uskuge või mitte, valik on teie!

Loe lähemalt