top of page

K, 18. okt

|

Zoom

Grad Satsang Irenega

Registreerimine on kinni.
Vaadake teisi sündmusi
Grad Satsang Irenega
Grad Satsang Irenega

Aeg ja Asukoht

18. okt 2023, 18:00 – 19:00

Zoom

Üritusest

Kallid Rännaku Kogukonna liikmed,

Soovime teid südamest kutsuda meie veebikokkutulekule ehk Satsang’ile koos Irene Kaljustega kolmapäeval, 18. oktoobril kell 18.00. Tavaliselt oleme kohtunud seminaridel, retriitidel, töötubades ja praktikaõhtutel. Seekord kutsume kõiki – nii sind, mind kui ka meid – kokku, et lihtsalt jagada, mis on meie jaoks siin ja praegu oluline.

Kui sul on Rännaku meetodi või mõne sündmuse kohta küsimusi, otsid sa vastuseid või soovid lihtsalt osa saada kogukonna soojusest ja toest, siis tule ja liitu meiega! Oleme avatud kõigile, kes soovivad jagada ja kuulda. Kas teil on küsimusi või mõtteid, mida soovite jagada? Oleme siin, et kuulata ja toetada.

Palun valmistuge õhtuks, võttes enda lähedale vett ja salvrätikuid, kuna õhtu võib sisaldada meditatsiooni või miniprotsessi, mis sünnib spontaanselt koosoleku käigus.

NB! Tegemist on privaatse kohtumisega Rännaku intensiivseminari või Rännaku Värvid Ellu seminari läbinutele.

NBB! Kui sa ei ole Rännaku baaskoolitustel veel osalenud, siis saad tutvuda kevadel toimuva sündmusega ja end sellele kirja panna siin: www.rannakuseminar.ee

Ootame põnevusega kohtumist teiega sellel südamlikul ja rõõmsameelsel üritusel, kus saame koos kasvada, õppida ja toetada üksteist. Laseme endil olla kohal ja avatud, et luua üheskoos imelist energiat ja sidet!

Soovime teile armastust ja valgust, Irene Kaljuste ja Rännaku tiim

Jaga üritust

bottom of page