L, 23. okt | zoom.us

Rännaku intensiivseminar Brandon Bays'iga

23.-24.oktoober ja 7.november 2021 Sellel seminaril omandad elukestvad oskused, mis aitavad leida tõelise vabaduse ja kohalolu!
Registreerimine on suletud!
Rännaku intensiivseminar Brandon Bays'iga

Aeg ja Asukoht

23. okt 10:00 GMT +3 – 24. okt 19:30 GMT +3
zoom.us

Üritusest

On parim aeg ärgata enda loomuomasele isetervenemise võimele ja leida jõud, et liikuda enda elus uuele tasandile.  

Rahvusvaheliselt tuntud keha-meele tervenemise ekspert Brandon Bays viib sind sinna, kuhu ükski meditatsioon, postiivne mõttelaad ega tervislik eluviis ei ole suutnud sind seni viia; lõputu sisemise tarkuse juurde, mis saab sügaval tasandil tervendada sinu keha, vabastada emotsionaalsetest lõksudest ja transformeerida su elu kõigil tasanditel. Selle tulemusel saavutad:

-> Emotsionaalse heaolu

-> Tervenemise stressist ja ärevusest

-> Eluterved suhted

ja väga palju muud...

Rännaku intensiivseminar on hoolikalt üles ehitatud selliselt, et saaksid ärgata enda loomuomasele täispotensiaalile ja kogeda enda keha erakordset tervenemise jõudu. 

Selle kursuse ajal saad vabastada sügavaid emotsionaaseid blokke, ennast vähendavaid uskumusi, piiravaid vandeid ja teisi ebaterveid piiranguid. Sa õpid, kuidas mineviku traumad jäävad kehasse negatiivsete 'rakumälestustena' ja mis kõige olulisem, sa õpid kuidas su keha orgaaniliselt vabastab mineviku ja täielikult terveneb. 

Kasutades sügavaid muutusi loovat Rännaku protsessitööd, saad kogema vabadust nautida suuremat meelerahu, elamiserõõmu, tunda end tervikliku ja täidetuna, ja teed valikuid enda elus lähtudes sügavast armastusest, mitte hirmust. 

Olles läbi teinud Rännaku intensiivseminari, saad ka soovikorral osaleda mitmetel Rännaku edasijõudnute kursustel ja retriitidel.

KUIDAS RÄNNAKU VEEBISEMINAR TOIMUB? 

Me pakume veebiseminari läbi privaatse online keskkonna Zoom Live kohtumistena ja eelsalvestatud moodulitena. See kursus on loodud 2+1 päevase kogemusena, kus oled otseühenduses Brandon Baysi kaaskoolitaja Irene Kaljuste, Rännaku praktikute ja teiste seminaril osalejatega. 

Me alustame eelkohtumisega paar päeva enne, et anda sulle võimalus enne nädalavahetusse sukeldumist kohtuda kogu toetustiimiga ja teiste osalejatega. See kohtumine on samuti võimalus saada tuttavaks ja tunda end mugavalt koolituse tehnilise poolega. 

Laupäeva hommikul kohtume ZOOMis, kus kaaskoolitaja Irene Kaljuste juhendab sind samm-sammult sellest päevast läbi. Sel päeval teed ka läbi Emotsionaalse Rännaku protsessi. Sinu protsessitöö toimub samuti online'is , paaristööna privaatses zoom ruumis teise seminaril osalejaga.  Abimeeskond on sinu jaoks olemas, et vajadusel aidata. Pühapäeval sa õpid ja teed läbi Füüsilise Rännaku protsessi. 

7. novembril toimuva Edasijõudnud Oskuste Töötuba, kus õpid lisa oskusi, et viia enda rännaku kogemus järgmisele tasemele. See on väga informatiivne päev, kus saad teada, kuidas kasutada Rännak tööriistu oma lähedaste toetamisel, teed läbi kas füüsilise või emotsionaalse rännaku protsessi kasutades sel päeval õpitud täiendavaid oskusi. 

PROTSESS, MIS ON SAMA UNIKAALNE KUI SINA....

Rännaku intensiivseminar on ennast tõestanud ja on effektiivne kõikide väljakutsete lahendamisel, kuna see annab sulle otsese ligipääsu alateadlikele programmidele, mis on seni sinu elu juhtinud. See seminar annab sulle oskused ja meetodi, mis lubab sul ülekirjutada enda elu juhtivad sisemised programmid. 

Sind juhendatakse läbi mitmete unikaalsete protsesside ja sisevaatluste, mis on loodud ja arendatud Brandoni poolt ja aitavad välja juurida vanad mittetoetavad mustrid ja harjumused, luues hoopis ruumi tõstvale, loomulikult positiivsele teadlikusele. 

Tuginedes meie üle 20 aastasele kogemusele ja tööle enesearengu alal, õpetades sadu tuhandeid inimesi, oleme kindlad, et see on üks effektiivsemaid ja kiiremaid tervenemise meetodeid maailmas. 

Kui peale protsesse paljastub ausus, pisarad ja naer, oled lõpuks võimeline tõeliselt maha jätma vanad harjumused ja vana mina. 

Oled vaba kogemaks elu täielikult, nautima teadlike valikute ja tegude jõudu, ja toime tulema elu väljakutsetega armastuse ja kaastunde kohast, vaba oma vanade mustrite hirmust ja kahtlustest.

SELLE SEMINARIGA KAASNEB:

  • 3 päeva täis koolitusi ja praktilist tööd
  • Juurdepääs salvestistele juhuks, kui midagi jääb vahele
  • Kõikide sessioonide mp3-lingid allalaadimiseks
  • Rännakumeetodi Eesti esitleja tuge otse-eetris
  • Allalaetavad Rännaku protsessi töölehed
  • Rännaku protsesside vahetuse teiste koolitusel osalenutega
  • Sarnaselt mõtlevate inimeste tugigrupi

KINGIME SULLE LISAKS:

  • BOONUS: allalaetav raamat "Rännak" (inglise keeles)
  • BOONUS: tasuta 3 järelkohtumist Eesti esitejaga veebis, et peale seminari tekkinud küsimustele täiendavat toetust saada ja teha läbi harjutusi, mis aitavad seminari kogemust kinnistada ja toetavad jätkuvat tööd iseendaga rännakumeetodi abil.

*****

AJAKAVA:

21.oktoober kell 19.00 - 20.00 eelkohtumine (1h)

23.oktoober kell 9.00 - 19.00 (koolitus sisaldab väikemaid pause ja lõunevaheaega)

24.oktoober kell 9.00 - 19.30 

7.november kell 10.00 - 19.30

TÕLGE:

Kursuse praktiline osa on eesti keeles ja Brandon Baysi õpetuslood inglise keeles eesti keelse sünkroontõlke võimalusega.

HIND: 547€

NB! Võimlus on tasuda osamaksetena. Täiendav info info@rannak.ee või helistades +372 5624 0992

Kui sul on seminari kohta küsimusi või soovid täpsustavat infot ja registreeruda, siis kirjuta meile info@rannak.ee.

Jaga üritust