L, 13. nov | ZOOM

Rännaku intensiivseminar Brandon Baysiga 13.-14. ja 20.november 2021

Seminar on rahvusvaheline sündmus ja toimub inglise keeles, eesti keelse tõlke võimalusega, online keskkonnas Zoom.
Registration is Closed
Rännaku intensiivseminar Brandon Baysiga 13.-14. ja 20.november 2021

Aeg ja Asukoht

13. nov 10:00 – 14. nov 19:00
ZOOM

Üritusest

On parim aeg ärgata enda loomuomasele isetervenemise võimele ja leida jõud, et liikuda enda elus uuele tasandile.

Rahvusvaheliselt tuntud keha-meele tervenemise ekspert Brandon Bays viib sind sinna, kuhu ükski meditatsioon, postiivne mõttelaad ega tervislik eluviis ei ole suutnud sind seni viia; lõputu sisemise tarkuse juurde, mis saab sügaval tasandil tervendada sinu keha, vabastada emotsionaalsetest lõksudest ja transformeerida su elu kõigil tasanditel. Selle tulemusel saavutad:

-> Emotsionaalse heaolu

-> Tervenemise stressist ja ärevusest

-> Eluterved suhted

ja väga palju muud...

Rännaku intensiivseminar on hoolikalt üles ehitatud selliselt, et saaksid ärgata enda loomuomasele täispotensiaalile ja kogeda enda keha erakordset tervenemise jõudu.

Selle kursuse ajal saad vabastada sügavaid emotsionaaseid blokke, ennast vähendavaid uskumusi, piiravaid vandeid ja teisi ebaterveid piiranguid. Sa õpid, kuidas mineviku traumad jäävad kehasse negatiivsete 'rakumälestustena' ja mis kõige olulisem, sa õpid kuidas su keha orgaaniliselt vabastab mineviku ja täielikult terveneb.

Kasutades sügavaid muutusi loovat Rännaku protsessitööd, saad kogema vabadust nautida suuremat meelerahu, elamiserõõmu, tunda end tervikliku ja täidetuna, ja teed valikuid enda elus lähtudes sügavast armastusest, mitte hirmust.

Olles läbi teinud Rännaku intensiivseminari, saad ka soovikorral osaleda mitmetel Rännaku edasijõudnute kursustel ja retriitidel.

NB! Minnes ostu sooritama, siseta sooduskood MIRACLE ja saad seminari 200€ soodsamalt! ;) 

Sündmus on inglise keelne ja kui tuleb piisav arv eestlasi, siis ka sünkroontõlke võimalusega. Seega, kui vajad tõlget, siis palun anna meile sellest kindlasti teada ja saame sind ootenimekirja lisada! Võta meiega ühendust kirjutades info@rannak.ee või helista 58104600. 

Täpsema info sündmuse kohta leiad, kui vajutad nuppu "registreeru". Siit suunatakse sind edasi sündmuse inglise keelsele lehele. 

Küsimuste korral võta julgelt ühendust meiega! 

Jaga üritust