top of page

K, 03. apr

|

Zoom

Sabotöör - kuidas tuvastada ja muuta mustrit.

Tule osale tasuta vebinaril, kus Rännakumeetodi praktik, koolitaja ja eluterve elu inspiraator Irene Kaljuste läheb sügavuti teemal, miks meil on nii keeruline muuta enda harjumusi, sõltuvusi ja mustreid, mis ei toeta meie eesmärke.

Registration is closed
See other events
Sabotöör - kuidas tuvastada ja muuta mustrit.
Sabotöör - kuidas tuvastada ja muuta mustrit.

Aeg & Koht

03. apr 2024, 19:00

Zoom

Kutsugem neid mustreid sabotöörideks, mis vaatamata meie headel kavatsustele ikka ja jälle meid tagasi vanadesse nõiaringidesse tõmbavad.

Tead ju küll seda, kus sa saad väga selgelt aru, et sul on vaja muutust teatud eluvaldkonnas ja võibolla isegi nädal ja paar see sul juba peaaegu õnnestubki, kuni saabub see päev kus libastud ja kõik läheb jälle mööda sama vana rada.

Vältides pettumustunnet iseenda läbikukkumise tunnistamisel, ei jää muud üle, kui rääkida endale ilusat lugu sellest kuidas “praegu pole ikkagi õige aeg”, “ma ei ole veel valmis”, “mu abikaasa ei toeta mind ja sellepärast ma libastungi”, “minul kohe lihtsalt tulevad sellised partnerid, kes panevad mind tundma nii või naa moodi…” või mõni muu selline vabadus, mis aitab meil leevendada olukorda. Ajutiselt. Sest peagi sa tunned ikkagi, et see vana harjumus või suhtemuster lihtsalt enam ei kanna ja igatsus millegi muu järele koputab uksele, taas.

Kuidas siis hakata looma fundamentaalset muutust, kui tundub, et ükskõik kui palju häid kavatsusi ka ei ole, siis need kuidagi läbimurret ei loo?

Irene tutvustab sulle täpset formulat, kuidas meie saboteerivad mustrid end üles ehitavad, kuidas need välja näevad ja mismoodi me saame päriselt muutust looma hakata.

Jutuks tuleb:

· täispuhutud, jäigad ja kahandavad käitumismustrid;

· uskumused, mis hoiavad ebaterveid mustrite tsükleid elus;

· emotsionaalne intelligentsus ja kuhu me üldse vaadata ei taha.

Vebinar annab sulle teadmised ja selge pildi, kuidas teha teadlikke samme enesemuutmises, vanade traumade tervenemises ja uute elujaatavate ja tegelike igatustega joondunud samme, et luua elu, mis sind tõeliselt inspireerib.

Jah, just inspireerib. Mitte kellegi teise elu, millest inspireeruda. Vaid kuidas siis jõuda sinna, et sa oled inspireeritud iseenda elust. See võiks olla meie visioon ja põhja nael, mille järgi juhinduda enda elus – kuidas elada nii, et oled iga päev inspireeritud enda valikutest ja elu kogemisest.

Vebinar toimub 3.aprill kell 19.00

Jaga sündmust

bottom of page