fbpx
The Journey Logo
eten

Osalejate kogemused

Mida inimesed Rännakust räägivad

Miski ei anna Rännakust paremat ülevaadet, kui inimeste tagasiside ja kogemused, kes on lugenud raamatut, osalenud Rännaku seminaridel või töötanud Rännaku praktikuga.

Jagame siin teiega inimeste meelierutavaid kogemusi. Jaga ka sina meiega oma kogemust ja kirjuta meile!

Juhime Sinu tähelepanu sellele, et kõigi inimeste kirjad tuginevad nende unikaalsele kogemusele. Me ei saa lubada, et iga inimene võiks Rännakust sarnast kasu saada. Rännaku meetod ei ole ühegi konkreetse haiguse ravina teaduslikult tõestatud ja seetõttu ei saa me kellelegi imepäraseid tervenemisi otseselt lubada.

Mida me aga teame, on see, et järjest enam on teaduslikke uuringuid, mis tõestavad tervenemise võimalikkust rakutasandil. Enamgi veel, viimase 15 aasta jooksul on tuhanded inimesed, kes kasutanud Rännaku meetodit, saanud erakordseid ja püsima jäävaid tulemusi. Kui sa soovid avastada oma keha iseenesliku tervenemise võimalusi, oleme me kindlad, et ka sinust saab Rännaku tuline poolehoidja.

 

 

Loe, mida inimesed Rännakust räägivad:

“Lihtne, silmiavav ja sügavalt mõjus!”

marjam vaher
Brandon Bays on üks kõige elumuutvamaid õpetajaid, keda mul on olnud au kohata. Tema meetod on mind vabastanud minevikuasjadest, mis olid nii sügavale maetud, et ma nende negatiivsest mõjust enam teadlikki polnud. Seda meetodit võiks õppida iga inimene, kes soovib olla päriselt tema ise ja ei tea isegi, mis teda täpselt tagasi hoiab. Lihtne, silmiavav ja sügavalt mõjus!

Marjam Vaher, ettevõtja

 

Ma olin kümme aastat leinanud ja ei osanud oma eluga edasi minna. Olin pidevas depressioonis ja see kahjustas ka mu pereelu. Rännakut soovitas mulle üks hea inimene, kes nägi millises tupikus ma olin. Otsustasin proovida, teadmata kuidas see täpselt toimib.
Kogemus oli aga sõna otseses mõttes elu muutev! Mitme tunnise seansi ja ohtrate pisarate tulem oli otsatu vabadusetunne südames!
Ma olen Rännakule siiralt tänulik ning soovitan seda kõigile!

Reet

 

Seminar oli nii vägev, et raske on leida õigeid sõnu, millega toimunud protsesse kirjeldada. Olen viimase 8-9 aasta jooksul tutvunud erinevate eneseabi meetoditega. Sügaval madalseisudes olles, kui elu on liialt räsinud, olen praktiseerinud neist mitmeid ja saanud ka hetkeolukordadele kergendust. Mitte kunagi varem pole ma iseendale jõudnud nii lähedale nagu Rännaku meetodiga. See on tõeline ime! Tulin seminarile lootuses abi saada, kuid see, mis toimus 3 päeva jooksul, ületas kõik minu igasugused ootused. Peale seda seminari pole enam miski endine, kogu elu on omandanud uue väärtuse. Mind valdab suur rahulolu-, vabanemise- ja tänutunne. See tohutu armastus ja toetus, millega kogu Teie Meeskond meid ümbritses, oli nii võimas ja imetlusväärne, praegugi sellele mõeldes tuleb tänupisar silma.

Enna Klade

“Võimsaim koolituselamus üldse”

alar-ojastuKahe aasta tagune “The Journey” Londonis on vaieldamatult minu kõige võimsam koolituselamus üldse. Soovitan seda koolitust absoluutselt igale inimesele, kes tahab kogeda midagi täiesti erakordset ja elumuutvat.
Üks on kindel: mitte keegi ei tule sellelt sündmuselt tagasi sama inimesena – kergus ja rõõm ei olnud vaid sisemised, vaid kummalisel kombel muutusid ka suhted välise maailma ja lähedastega.

Alar Ojastu, Eduelamus.ee inspiratsioonikoolitaja

 
 

Olen praktiseerinud rännakut u 20 korda. Mu meel ja mõte on rahunenud. Suudan nüüd isegi rännakut kogemata laiemalt mõista inimesi, kelle teguviis ei ühti minu arusaamistega elust. Kuna olen õpetaja, siis olen mõned korrad teinud rännakut ka lastele (vanemate nõusolekul) ja vanemaid nõustanud. Need on olnud alati ahhaa efektiga st, et vanemad mõistavad paremini oma last ja nende käitumist. Igal lapsevanemal-õpetajal oleks vaja seda osata. Soovitan soojalt nendele, kelle elus on mingi sügavam probleem, mis ei hargne niisama lahti. Õpetajana võrdlen seda korratabeli tundmisega. Iga päev ei lähe vaja, aga aeg-ajalt läheb, siis on hea, kui see on sul teadmisepagasist võtta.

Marge Õunap

 

See ei olenud lihtsalt seminar, see oli töö oma suurimate hirmudega. Otsimine ja leidmine ja vabanemine, otsimine veel sügavamalt, leidmine ja vabanemine. Ma ei oleks iialgi osanud aimata, et on olemas nii võimsad ja tõhusad tööriistad enesehävitusmehhanismide tuvastamiseks enda sügavaimas sisemuses ja nende hävitamises pihuks ja põrmuks. Ja kui palju sära ja rõõmu kolmanda päeva lõpuks. See ei olnud eufooria. See oli puhtast südamest tulev rõõm ja sära inimeste silmades, nende tänutunne, mida nägin. Boonusena kauba peale sain hulga sõpru ja mõttekaaslasi. Suurepärane kogemus.

Heino

 

 

ekke lainsalu

“Rännak on üllatavalt efektiivne meetod enese sisemistest blokkidest vabanemiseks”

Olen Rännaku seanssidel kogenud paljudest negatiivsetest alateadvuses tegutsevatest emotsioonidest vabanemist, millele ise oma jõududega ei oleks tõenäoliselt pihta saanudki. Soovitan väga osaleda Rännaku seminaril, seda otsust te ei kahtese!

Ekke Lainsalu
 
 

Rännak on töö oma sisemise maailmaga. Rännaku tehnika annab võimaluse saada kontakti sügavate ja sageli alateadvusse peidetud tunnete ning sündmustega, mis paraku mõjutavad Sinu elu igapäevaselt – näiteks pidev kurbus, üksindusetunne, erinevad hirmud, viha, sagedased pettumused, valed valikud töökoha või partnerite puhul ning muidugi haigused, jne. Minul pani esimene Rännaku seminar seespool protsessid väga kiiresti liikuma. Olen küll kasutanud lisaks mitmeid muid erinevaid tehnikaid, kuid Rännak on igale inimesele suhteliselt lihtne ja käepärane tööriist nii iseenda kui ka teiste aitamiseks. Kui Sa otsustad võtta need kolm seminari päeva iseenda tundmaõppimiseks ja sisemise maailma korrastamiseks, võib sellest saada sinu jaoks elumuutev kogemus!

Ada Kiipus
 
 
See on uskumatu kogemus. Ma ei väida ega ütle enam kellegile, et olen depressioonis, sest ma olen nii elus kui üldse olla saab. Ma sain siit hoopis enamat kui ootasin. Sain tunda, tõeliselt tunda, mida tähendab lasta lahti oma “latravast egost”. Selles on vaja natuke julgust ja otsust. Ei muud. Rännak on parim, mis minuga juhtunud on.

Helen Saia

 

Rännak, algas minul kohe esimesel, tutvustaval seminaril. Algul ei saanud aru, mis toimub, Aga kui minust hakkasid üles kerkima tugevad emotsioonid ,ainult ühest lausest. Ja mind viidi teise ruumi. Kus toimus suur vabastamine, minu sees olid ahelad, mis tuli lausa lahti raiuda. Missugune kergendus ja rahulolu. Olen vast üle 10 korra rännakuid saanud ja ka teistele teinud. Imestan, et kuidas minusse kõike seda ära mahtus? Emotsioonid lausa ise kerkivad minus ja ma tunnen et nüüd on aeg minna rännakule. See on vajalik, et välja lasta see, mis on kinni jäänud või siis enda sisse kinni tambitud – hirmud, viha , raev jne. Ka tervisega toimuvad muutused, lausa imed. See on mind lasknud vabaks, et ennast kuulata, kontrollida ja armastada.
Ma soovitan Rännakut kindlasti. See muudab meie elu.

Sirje Udu
 
 

 

paavo

Brandon Bays on üks maailma kõige inspireerivamaid teerajajaid keha-meele tervenemise ja teadlikkuse valdkonnas.

Rännak aitas tervendada minu lapsepõlve – sain justkui uue lapsepõlve, mis ei tekita sarnastesse olukordadesse sattudes enam valu, vaid palju meeldivamaid tundeid. Ja sellest tulenevalt tekkis mu vaimusilma ka uus tulevik, mida ma enne ei suutnud ette kujutada.

Paavo Eensalu

 

Rännakumeetod on erakordselt võimas tööriist.

aivar-haller2Rännakumeetod on väga praktiline, üsna lihtsasti omandatav ja erakordselt võimas tööriist, mille kasutamine aitab iseseisvalt alateadvuses korda luua – samm haaval, aga vääramatult. Samas ei ole see mingi “võlukepp”, mis hetkega tervendab vaid pühendumist ja keskendumist nõudev praktika, mis õpetab iseenda ja maailmaga rahu sõlmima ning ise oma elu juhtima. Eriti meeldib mulle Rännakumetoodika juures tema pedagoogiline pool. See metoodika teeb mul lapsevanema ja õpetajana võimalikuks aidata lapsi nende kaasasündinud annete avanemisel ja võimeteks kujundamisel. „Laste Rännak“ metoodilise õpikuna on just see, mida täna vajame suurema hingevalguse läitmiseks oma kodus ja koolis.

Aivar Haller

 

Elu muutev kogemus

kristelVastata lühidalt küsimusele – mida Rännak mulle andis – ei olegi nii lihtne, sest võiksin sellest rääkida õhinal tunde. Aga kui proovida kirjeldada lühidalt, nii et see inspireeriks ka teisi, siis paneksin ta kategooriasse “elu muutev kogemus”. Niisamuti soovitaksin panna Rännakul käimise igal inimesel oma must-to-do listi ja mida varem, seda parem.

Kuigi ma olen tohutult raha matnud iseenda otsimise ja arendamise alla, sealhulgas olen õppinud juristiks, kuid täna tegutsen hoopis kundalini jooga ja laste jooga õpetajana ning hetkel õpin üldse Holistilise Teraapia Instituudi 1. kursusel; pluss olen teinud vabastavat hingamist, uurinud kristalle, ayurvedat, numeroloogiat, ostnud kokku ja läbi lugenud meetrite viisi New Age kirjandust jne jne, siis Brandon Bays’i 3-päevane “The Journey Intensive” oli oma olemuselt üks võimsamaid ja n.ö kasulikumalt veedetud hetki mu elus, sest väga lühikese aja jooksul omandasin mõjusaid tehnikaid ja tööriistu, millega olen täna ise väga palju saanud ennast aidata küsimustes, mis vaatamata kõigile seni omandatud teadmistele, tehnikatele, teraapiatele ja tseremooniatele olid lapsepõlvest peale jäänud minu alateadvusesse kipitama. Niisamuti olen tänu Rännakul õpitule saanud aidata nii enda kolme last kui ka oma jooga lapsi.

Vaadates meie ühiskonda, haridussüsteemi ja lastekasvatuses levinud tõekspidamisi, siis julgen väita, et Rännaku tehnika, milleni Brandon Bays jõudis läbi oma isikliku valusa kogemuse, peaks olema kohustuslik kõigile õpetajatele ning tulevastele ja olemasolevatele lapsevanematele, et meie järglased oleks nii oma kehalt, hingelt kui ka vaimult terved, rõõmsad ja tugevad ja et nende liikumapanevaks jõuks ei oleks enam hirm ega puudusteadvus, vaid puhas julgus, uudishimu, tingimusteta armastus ja küllusteadvus.

Suurimad tänud Joonasele, kes võttis oma missiooniks tuua Eestisse Brandon Bays ja kinkis ka mulle selle võimsa teedrajava kogemuse.

Tänus ja armastuses

Kristel Paimla

 

Rännakumeetodi kogemus – aksepteerimises ja andestamises peitub võti

Ma polnud eales tolle ajani, mil Rännakumeetodil sisemaailma rändama läksin, kogenud sellist turvalisust ja hoolivust, mida kindlustasid mulle selle seminari juhendajad sisemaailma sukeldudes ja seal seilates.
Kogu seminari korraldus oli positiivselt üllatav ja meeldiv. Tavalisest hotelli konverentsisaalist oli saanud “rändamise paradiis”. Värske õhk, rahustav muusika, hubane valgus, meeli ülendavad lõhnad ja mis peamine – mitu tipptasemel juhendajat koos ca 20 abijuhendajaga. See kõik lubas mul usaldada oma sisemaailm nende inimeste hoole ja tähelepanu alla.
Nendes imelistes tingimustes algas turvaline ja mänguline rännak “kosmoselaevaga” just sinna kohta füüsilises kehas, kuhu ARM suunata soovis ja keha vajadust tundis. Aksepteerisin ja andestasin ning puhastumine ja tervenemine järgnes. Koos jagasime rõõmu.

Toivo Aalja

 

Rännaku seminaril oli minu jaoks oli kõige suurem ahhaa-elamus see, kui ma meditatsioonis sain oma elus esimest korda kogeda seda, mis tähendab südame avanemine. Sain tundma enneolematut jumalikku, piirideta vabaduse ja armastuse tunnet. See oli nii võimas, et oleks kogu maailma sülle tahtnud võtta ja kallistada. Tänu sellele seminarile sain kirjeldamatu kogemuse võrra rikkamaks. See tunne on iga päev minuga ja ma olen selle eest ülimalt tänulik. Ma sain seminarilt piisavalt head “tööriistad”, mis aitavad mind igas olukorras ka terveks jääda ja n-ö tervena ühel ilusal päeval siit ilmast lahkuda.

Avatud südamega
Kai
 

Suurepäraselt korraldatud seminar. Kuigi oli väga palju istumist aitasid liikuvad tegevused ja hea muusika seda leevendada. Ma olen ülimalt õnnelik, et mu eluteele selline suurepärane võimalus RÄNNAKU näol sattus.

Meriin
 

Elumuutev kogemus! Meie meel hoiab meid vangis ja tihti pole me piirangutest ja nende sügavusest ise teadlikudki. Rännak toob esile ja pinnale selle, mis vabastamist, parandamist vajab ja see toob ellu uusi mustreid valgust, armastust. ILUSA ELU RÄNNAK!

Tänan Teid ja Brandonit sügava kogemuse võimaldamise eest!
Annika Sööt
 

Tõeline muinasjutt! Ma ei oleks kunagi ennem uskunud, et selles maailmas saab lennata, armastuses ujuda… Naersin südamest ja kordasin aina USKUMATU, USKUMATU. Tänud Teile südamest. Suur kummardus.

Ülla Sirendi
 

Osalesin sellisel kursusel esimest korda ja mul on väga kahju, et ma varem sellist tehnikat ei osanud kasutada. Arvan, et paljud pinge allikad, mis on elus olnud oleksid võinud olematud olla. Olen väga rahul ja õnnelik, et sattusin sellele kursusele.

Helle Kuris
 

Esmalt tundsin, kuidas Rännaku seminar mind “läbi raputas”, tundsin, kuidas Brandon liigutas kogu mu olemust ja energiat nagu suur torm. Rännak viis sügavale minu olemusse, tundsin tugevaid tundeid. Nutsin esimesel päeval sadu pisaraid. See oli vabastav, väsitav, puhastav. Kõik see jätkus ka teisel ja kolmandal päeval, aga järjest enam tajusin selgust, valgust, oma tõelist olemust emotsioonikihtide all. Rännak oli kõige võimsam emotsionaalne kogemus, mida olen tundnud. Tunnen end vaba, tervenenu ja võimsana. Tahan seda jagada kogu maailmale.

Kadri Rutov
 

Ma tänan kõiki inimesi ja kõike olemasolevat, kes võimaldasid Rännaku kursusel Eestis toimuda. Need imelised 3 päeva intensiivkursust olid minu jaoks transformeerivad. Ma vabanesin takistustest, mis olid minu hingeteel ees. Teekond vabanemisele oli tunneterohke ja intensiivne ja kõiki valatud pisaraid väärt. Minu suurimast õnnetusest sai minu suurim õnnistus.Tunnen, kogen vabadust, vabadust olla mina ise kogu oma hiilguses. Ma tunnen, et mu ees on avatud uks ja minus on julgust sellest sisse astuda, sest mul on kogemus, et kõik saab vaid paremaks minna. Ma olen armunud tõelisse endasse!

Kelli Tõnsing
 

Tänan! Tänan! Tänan! Imeline Brandon, imeline Debra! Muutus eneses-see on tõeline kingitus iseendast kõigile lähedastele ja sealt
edasi kaugemale, kaugemale-kogu maailmale. Imeline kingitus Brandonilt, Olen täis tänutunnet!

Lea
 

Mina olin kümme aastat leinanud ja ei osanud oma eluga edasi minna, olin pidevas depressioonis ja see kahjustas ka mu pere-elu. Rännakut soovitas mulle üks hea inimene, kes nägi millises tupikus ma olin. Otsustasin proovida, teadmata, kuidas see täpselt toimib.
Kogemus oli aga sõna otseses mõttes elu muutev! Mitme tunnise seansi ja ohtrate pisarate tulem oli otsatu vabadusetunne südames!
Ma olen Rännakule siiralt tänulik ning soovitan seda kõigile!

Reet
 

Olen läbi teinud kolm Rännakut. Tulemused:
1. Nägin pikemat aega unes oma ema, kellega unenäos pidevalt kaklesin. Ema pole mul enam siis ilmas.Tulemus, unenäod kadunud.
2. Mu eksabikaasaga ei olnud suhted kõige paremad. Suhelda oli pea võimatu, sest süttisin alati kui tuletikk. Tulemus – eksabikaasa helistas ise ühes vaidlusaluses küsimuses ja tegi otsuse minu kasuks. Mina aga suutsin olla täiesti rahulik. Nüüd oleme head sõbrad 🙂 Imeline !
3. Mul oli sel ajal rinnas kasvaja ja ootamas operatsioon. Opil selgus, et kasvaja oli opi ajaks ise vähenenud. Peale Rännakuid muidugi, kusjuures me Rännaku ajal selle probleemiga otseselt ei tegelenud :).
4. Hakkasin suhtlema oma isaga, keda pole aastaid näinud.
Seega, on minul ainult head kogemused.

Merike

Soovid ka oma elu muuta? Tule Journey Intensive seminarile!

Copyright © 2019 Rännak | Faehlmanni 48/2, Tallinn, Eesti | Tel: +372 58 104 600 | info@rannak.ee
Kasutustingimused; Privaatsuspoliitika; iubenda Privacy Policy
Alusta oma rännakut!

Sisesta oma e-posti aadress ja ole asjadega kursis


Subscribe!
Alusta oma rännakut!

Sisesta oma e-posti aadress ja ole asjadega kursis


Subscribe!