Meetod

Me elame kummalisel ja segasel ajal. Meie ühiskond on jõukam kui kunagi varem, ent ometi kogevad nii paljud meist tühjust ja igatsust või rahulolematust, või ei suuda leida elus tähendust ning otsivad elu väljakutsetele uuemeelseid vastuseid ja lahendusi.

Seega Rännakule tullakse väga paljudel erinevatel põhjustel. Paljud tunnevad, et on oma eluga ummikusse jooksnud ja et miski takistab neil rakendamast oma täit potentsiaali.
Mõned tulevad lahendama pikaaegseid suhte- või perekonnateemasid, tegelema terviseprobleemidega, või otsima lahendust hirmudele või madalale enesehinnangule.
Mõned otsivad võimalust vabaneda tänapäeval väga levinud seisundist depressioonist.
Teised jällegi soovivad luua sügavamat ühendust oma tõelise olemusega ning nende eesmärk on vaimselt areneda ja vabaneda.
Sõltumata sellest, millised on sinu isiklikud väljakutsed ja milliseid meetodeid sa varem proovinud oled…Rännak aitab sul muutuda tervemaks, õnnelikumaks ja rahulolevamaks, olla rohkem ühenduses iseenda ja teistega.

Rännak on eriti tõhus, sest see aitab sul luua otseühenduse alateadvuse peidetud programmidega, mis on su elu kuni praeguseni juhtinud, ning annab vahendid oma elu “operatsioonisüsteemi” üle kirjutamiseks.
Võti sinu probleemide lahendamiseks on olemas üksnes sinul!

Rännaku lugu

Rahvusvaheliselt tuntud koolitaja, bestselleri autor ja meele-keha tervendamise ekspert Brandon Bays avastas oma tõelise kutsumuse läbi teda tabanud ebaõnne. 1992. aastal diagnoositi Brandonil hiigelsuur kasvaja, millest sai alguse tema erakordne eneseotsingu, transformatsiooni, tervenemise ja vabaduse teekond. Sellel teekonnal avastas ta viisi, kuidas pääseda vahetult ligi piiramatule tervendamisjõule, mis on olemas iga kui viimase inimese sees.

Tuginedes oma senistele teadmistele meele-keha tervendamise vallas ning selliste teadlaste nagu Dr Deepak Chopra ja Dr Candance Pert õpetustele, hakkas Brandon eneselegi teadmata rajama transformeerivat tervendamismeetodit, millest sai hiljem rännakumeetod (The Journey®).
Brandoni sügav alistumine, lahtilaskmine kõigist oma eelnevatest teadmistest, ning tema valmisolek sukelduda tundmatusse võimaldas tal täielikult terveneda oma korvpallisuurusest kasvajast. Selleks kulus tal kõigest 6 ja pool nädalat, ilma ühegi operatsiooni ja ravimita.
Seda radikaalset elumuutvat kogemust lihtsalt pidi maailmaga jagama – ning õnneks pani Brandon oma kogemuse kirja ja andis välja raamatu “Rännak”, millest sai rahvusvaheline bestseller. Raamatu edust ja ülemaailmsest huvist selle meetodi vastu kasvas välja seminaride sari ning seminare viiakse nüüd läbi 48 riigis, kokku 5 kontinendil.

Täna on Brandon üks maailma tunnustatumaid ja innovaatilisemaid meele-keha tervendamise õpetajaid. Rännakust on saanud üks võimsamaid tervendamismeetodeid, mis üldse olemas. Brandoni seminare külastavad tuhanded eri vanuses ja eri taustaga inimesed, et kogeda tema soojust ja elutarkust ning saavutada võimsaid, käegakatsutavaid ja kestvaid tulemusi, mida see meetod pakub.

 

 

Vaata, mida osalejad Brandon Baysi ja Rännakumeetodi kohta räägivad