Tingimused

Rännak

E-poe kasutustingimused

  • E-poest on võimalik osta interneti teel vaid kursusi, millel juures on näha link pileti ostmiseks. Kursuse hind või kursuse saadavus võib reaalajas ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused. Chiflow OÜ-l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud teenus jätta osutamata, kui kursus on täitunud, kui kursuse hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.
  • Ostukorvi lehel saab tellija soovi korral muuta ostukorvi sisu. Pärast tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui katkestate tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist. Tasumine toimub eurodes.
  • E-poes saab valida maksmisviisiks ülekande või maksetähtajaga maksmise võimaluse. Viimasel juhul on maksetähtaeg 7 päeva. Ülekandes peab olema viidatud ülekande aluseks oleva tellimuse numbrile.
  • Juhul kui tellimuse eest ei tasuta 7 tööpäeva jooksul alates tellimuse tegemisest, siis on Chiflow OÜ-l õigus tellimus tühistada.
  • Pärast kauba lisamist “Ostukorvi” on võimalik jätkata teiste kursuste sirvimist või sisestada tellimus. Pärast kaupade eest tasumist pangalingiga kuvatakse Teile ekraanil tellimuse kinnitus.
  • E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi ja saadetakse kinnitus osalemise kohta hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.
  • Tarbijal on õigus kuni 30 päeva enne seminari toimumist  tellimusest loobuda ja saada tasutud raha tagasi (v.a. administratiivkulu 10%). Kui tellimusest loobutakse hiljem, siis raha ei tagastata, kuid seda on võimalik kasutada tulevikus samast kursusest osavõtmiseks. Kui loobumisest ei teatata kirjalikult või tehakse seda pärast kursust, kuulub arve tasumisele.
  • Tellimuse tühistamiseks ja raha tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil info@rannak.ee. Kirjas peab olema järgmine info: tellitud kursuse nimetus, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kursuse eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest kaupmeheni.

Lisainfo telefonil 58 104 600 või e-posti aadressil info@rannak.ee.

Tingimused uuendatud 17.04.2019