Kristi Sipra

Kliendisuhted ja ürituste korraldus

Rännak on andnud mulle sügava mõistmise inimeste käitumisest ja mustritest. Olen aru saanud, et tõmbame teatud situatsioone, inimtüüpe ja kogemusi oma ellu seni, kuni oleme vajalikud õppetunnid omandanud ja probleemid lahendanud. Olen ise läbi teinud suuri muutusi ja tervenemisi ning lasknud lahti minevikukoormast, mustritest, uskumustest ja vannetest, mis mind enam ei teeni. Nüüd leian kergemini endas üles puhta armastuse ja suudan selles piiritus rahus suhtuda oluliselt tervemalt ka enda ümber toimuvatesse rasketesse olukordadesse. Seda kõike tänu Rännaku meetodile.

Meid kõiki kimbutavad sarnased negatiivsed emotsioonid - armukadedus, viha, solvumine ning üksteist toetades on kergem neist egopõhistest tunnetest üle olla. Ma jagan Sinuga hea meelega oma mõtteid, kogemusi ja teadmisi ning kuulan Sind. Kirjuta mulle, küsi nõu ja räägi oma mõtetest.

E-post: kristi@rannak.ee

Tel: +372 513 2886

Regina Maajärv

Klienditugi

Raneli Kaseväli

Klienditugi

Raneli, näitleja, tantsija, laulja ja rännaku praktik, on samuti siin, et vastata sinu küsimustele. Võta julgelt ühendust, kui sul on küsimusi Rännaku kohta ja tulevaste seminaride osas. 

E-post: raneli@rannak.ee

Tel: +37253839595

Irene Kaljuste

Turundus

Minu südamekutse ja kirg on julgustada südamete avanemist.

 

Rännaku Eesti tiimis olen algataja, inspireerija ja tule hoidja. Naudin ka turundust ja kirjutamist. Samuti teen Rännaku eraseansse Tartus, Tallinnas ja veebi vahendusel. 

Usun, et meil ei ole vaja ennast mitte niivõrd täiustada, kuivõrd leida tagasitee autentse algolemuse juurde. Kui me oleme  saanud iseendaga sõbraks ja tunneme enda nahas end hästi, siis saame kergusega avastada ja jagada maailmaga enda südant ja andeid. Kui rännakul on midagi suurt anda, siis see on oskus elada avatud südame ja kergusega! 

E-post: irene@rannak.ee

Tel: +372 581 046 00

Võtke meiega ühendust

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

Hea külastaja, jäta oma e-post, et saaksime hoida sind kursis meie tegevustega, mis toetavad sind su elu rännakul. Aitäh!

Chiflow OÜ

E-post: info@rannak.ee

Faehlmanni 48/2, Tallinn, Eesti
Reg. kood 11988902

IBAN: EE887700771001168885

 

Kliendisuhted ja ürituste korraldus
Tel: +372 51 328 86
E-post: info@rannak.ee