top of page

Irene Kaljuste

Rännakumeetodi maaletooja, koolitaja ja turundus

Minu südamekutse ja kirg on julgustada südamete avanemist.

 

Rännaku Eesti tiimis olen algataja, inspireerija ja tule hoidja. Viin läbi Eestis toimuvaid Rännaku baaskoolitusi. Naudin ka turundust ja kirjutamist.  

Usun, et meil ei ole vaja ennast mitte niivõrd täiustada, kuivõrd leida tagasitee autentse algolemuse juurde. Kui me oleme  saanud iseendaga sõbraks ja tunneme enda nahas end hästi, siis saame kergusega avastada ja jagada maailmaga enda südant ja andeid. Kui rännakul on midagi suurt anda, siis see on oskus elada avatud südame ja kergusega! 

Minu tegemiste kohta laiemalt saad uudistada siin: irenekaljuste.com

E-post: irene@rannak.ee

Tel: +372 581 046 00

irene-kaljuste-rännak-praktik.jpg

Olga Äär

Veebisündmuste haldus, praktikute programm ja klienditugi kuni Regina puhkab

E-post: olga@rannak.ee
Tel: +372 5340 5989

Kristi Sipra

Kliendisuhted

Rännak on andnud mulle sügava mõistmise inimeste käitumisest ja mustritest. Olen aru saanud, et tõmbame teatud situatsioone, inimtüüpe ja kogemusi oma ellu seni, kuni oleme vajalikud õppetunnid omandanud ja probleemid lahendanud. Olen ise läbi teinud suuri muutusi ja tervenemisi ning lasknud lahti minevikukoormast, mustritest, uskumustest ja vannetest, mis mind enam ei teeni. Nüüd leian kergemini endas üles puhta armastuse ja suudan selles piiritus rahus suhtuda oluliselt tervemalt ka enda ümber toimuvatesse rasketesse olukordadesse. Seda kõike tänu Rännaku meetodile.

Meid kõiki kimbutavad sarnased negatiivsed emotsioonid - armukadedus, viha, solvumine ning üksteist toetades on kergem neist egopõhistest tunnetest üle olla. Ma jagan Sinuga hea meelega oma mõtteid, kogemusi ja teadmisi ning kuulan Sind. Kirjuta mulle, küsi nõu ja räägi oma mõtetest.

E-post: kristi@rannak.ee

Tel: +372 513 2886

20191112_IngridTsirelPhotography_xs_26.jpg

Võtke meiega ühendust

Täname teid kirja eest!

bottom of page