Praktikud

Rännakumeetodiga töötavaid terapeute kutsutakse Rännaku praktikuteks (ingl.k. Practitioner).
Praktikuks saamiseks tuleb läbida kogu Rännaku Praktikute Programm (ingl.k Practitioners Program), mis on seitsmest kursusest koosnev treeningute seeria Brandon Baysiga ja Kevin Billett’ga.
Programmi läbimine ja praktiku tunnistuse saamine näitab, et terapeut on läbinud koolituse vajalikus mahus ning on akrediteeritud pakkumaks oma teenuseid Rännaku kaubamärgi alt.

Praktiku programmi läbimise ajal omandavad tulevased praktikud terviklikud teadmised ja metoodika tööks klientidega ning kõikvõimalike elus esinevate probleemidega.

Õppeprogramm on sügavalt kogemuslik ja õpitakse peamiselt läbi iseenda elu igakülgse tervendamise. Meie kindel veendumus on, et teisi aidata saab vaid see, kes on enda kitsaskohad lahendanud ja läbi selle omandanud praktilised oskused.

Juhime teie tähelepanu sellele, et Eestis on mitmeid inimesi, kes esinevad rännakuterapeutidena, kuid ei ole tegelikult läbinud koolitusprogrammi. Kui te satute kasutama terapeudi teenuseid, kes ei ole läbinud tervet praktiku programmi ja ei oma Rännakupraktiku tunnistust, ei pruugi te saada sellise kvaliteediga teenust nagu väärite.

Akrediteeritud praktikud:

Piret Rass

Piret Rass

Telefon: 56836 099, e-post: piret@rannak.ee

“Brandon Baysi Rännakupraktika koolitusel kogesin väga sügavalt, et minu sees on olemas koht, kus kõik on hästi. Väga suur rõõm oli seda taas tunda, meenus ka, et lapsena olin seal tihti olnud.”

Loe edasi

See oli tõeline reis enda sügavama olemuse ning teadmise juurde, kes ma tegelikult olen. Kutsun sind ka ennast sügavamalt tundma õppima ja võimalikke takistusi oma elust eemaldama!Minu kirg on töö inimestega. Alustasin oma karjääri inglise filoloogina. Nüüdseks olen haridusteed täiendanud, läbinud Rännaku meetodi praktikuteprogrammi, 3-aastase psühhoteraapia kursuse erakoolis Terviklik Mina, viin läbi igakuiseid unenäogruppe ning hetkel õpin kehatööd (TRE meetod).

Brandon Baysi Rännakupraktika koolitusel kogesin väga sügavalt, et minu sees on olemas koht, kus kõik on hästi. Väga suur rõõm oli seda taas tunda, meenus ka, et lapsena olin seal tihti olnud. See oli tõeline reis enda sügavama olemuse ning teadmise juurde, kes ma tegelikult olen.

See koht asub nö „kultuurkihi“ all – kõikide hinnangute, tõekspidamiste, arvamuste, mittemõistmiste, sildistamiste ja andestamatuse all. Kutsun sind ka ennast sügavamalt tundma õppima ja võimalikke takistusi oma elust eemaldama!

Sirje Ustav

Sirje_foto

Telefon: 5087 488, e-post: usirje@hotmail.com

Uurin eneseteadlikkuse olulisust tuleviku kujunemisel. Rännak omab väga tõhusat psühholoogia tööriistade komplekti, et alateadlikest suunajatest ja filtritest teadlikuks ja vabaks saada, ise oma elu juhtida – see vabadus on kättesaadav kõigile.

Malle Jürilo

malle_foto

Telefon: 5200 906, e-post: malle@hingetee.eu

Elades ise 2014. aastal läbi emotsionaalselt keerulisi aegu, sai mulle selgeks, et sellisel kombel edasi minna ei ole võimalik. Et teiste saasta, negatiivsuse ja pahatahtlikkuse enesesse korjamine sõna otseses mõttes tapab mu. Nii leidsin Rännaku.

Loe edasi

Mis juba esimese kolme päevaga intensiivseminaril andis nii võimsa tulemuse, et seda oli raske uskuda.
Rännaku rada edasi käies kogesin, et olen senini olnud vaid marionett kellegi käes. Keegi lihtsalt tõmbas omasoodu nööre, minu tegelikust tahtest sõltumatult, ma lihtsalt elasin oma elu selles tegelikult kaasa löömata.Olles tegelenud sügavuti uskumuste, vannetega, kõige vana kaasaskantud koormaga, hakkas elu ja enese tunnetamine muutuma. Tänasel päeval elan päriselt, hingan nii nagu mulle meeldib, sellena, kes tegelikult olen. Ei karda, ei kahtlusta, ei põgene. Vähemalt mitte nii, nagu varem. Tunnen, et olen valmis, et kõike seda teistega jagada. Seda imelist teed iseenda leidmise juurde, iseenda elu elama hakkamiseks. Igaüks on tuhat korda väärt, et ennast armastada, elada endana, kui vaid tahe ja julgus olemas on. Meil kõigil on kogu maailma armastus, kui vaid ise seda lubame…
Läbisin rännakumeetodi praktikute programmi aastatel 2014-2015, lisaks olen end täiendanud Teeta Healing Basic and Advanced kursustel.
Seansid toimuvad Meriväljal, Viimsi tee 40, Tallinn. Bussi nr 1A peatusest mõni minut kõndida. Küsimuste korral võta palun lahkesti ühendust

Kaidi Malk

kaidi_malk_pilt

Telefon: 5110 906, e-post: kaidi@rannak.ee

“Läbisin Rännakumeetodi praktikute programmi aastatel 2008-2009. Sellest ajast alates olen tegutsenud treeniva praktikuna. Rännaku protsesse olen juhendanud nii lastele kui täiskasvanutele. Samuti osalesin treenerina esimeses Eestis toimunud Laste Rännaku laagris.”

Loe edasi

Olen jätkuvalt uudishimulik ja pidevalt täiendanud enda teadmisi erinevatest keha-hing-meel praktikatest. Mind huvitab terviklikkus, tasakaal ja võimalik lihtsus. Üks meetod, mida paljudest erinevatest jätkuvalt kasutama olen jäänud, on NPA (Non-Personal Awareness). Väga lihtne ja toimiv meetod.

Rännakut saan soovitada neile, kes alles alustamas tutvumist oma sisemaastikega – endas peituvate emotsioonide ja tunnete kihtidega, aga ka neile, kel teadmised tööst sisemaailmaga olemas ja on soov mõne pikalt vaevanud probleemiga süvitsi tegeleda, et sellele lõplik lahendus leida. Rännak on selleks hea ja põhjalik meetod.

Adriane Marie Lepik

annamaria_foto

Telefon: 5039 842, e-post: adrianelepik@gmail.com
Koduleht: www.rannakuteraapia.ee

“Rännak on kõikidest teraapiatest, millega ma olen kokku puutunud üks kõige võimsamaid ja sügavamaid tulemusi andev. Samuti leidsin selle, mida olin varemgi otsinud – otsetee mõistmaks enda potentsiaali ja vahendid takistuste eemaldamiseks oma teelt.”

Loe edasi

Minu südamekutseks on töö inimestega, et olla mentoriks tervenemise ja suurema vabaduse leidmise teel!Olen intuitiivne ravitseja, holistiline loodusterapeut ja enesearengu treener (life coach), kes kasutab Rännaku meetodit selleks, et juhendada inimesi tervenemise ja iseenda leidmise teel. Aitan inimestel, kes soovivad muutust oma elus, vabastada takistavad mustrid ja blokeeringud, et nad saaksid terveneda ja elada oma elu suuremas vabaduses ning saavutada soovitud tulemusi.2006. aastal jõudis minu ellu Rännaku raamat ja peale seda ka Rännaku koolitused. Olin enda ja oma pereliikmete tervisemurede lahendamisel näinud, et tavameditsiinile lisaks aitavad paranemisele kaasa erinevad energeetilised ja psühhoteraapiad. Kasutasin Rännaku meetodit edukalt oma lähedaste abistamiseks ja otsustasin 2010. aastal läbida Rännaku praktikute kursuse Brandon Baysi juhendamisel (The Journey Accredited® Practitioner Program).

Holistilise terapeudi ja enesearengu treenerina on mind alati huvitanud meele ja keha vaheline seos. Läbi Rännaku meetodi olen näinud inimesi vabanemas aastaid kestnud depressioonist, katki läinud peresuhetest, lahendamas endisi traumasid, leidmas uut eesmärki ja heaolu peale lähedase kaotust või hülgamist. Inimesed leiavad rõõmu ja elujanu, kus enne oli peamiselt valu ja kannatused.

Enda tee otsimine on mind viinud nii shindo teraapia, qigongi, ayurveda ja loodusmeditsiini praktiseerimiseni. Olen läbinud koolitusi mitmes valdkonnas: Silva meetod, Psych-K, metameditsiin, perekonstellatsioonid, toitumisnõustamine, coaching, EFT, energiateraapia, akupressuur, NPA (Non-Personal Awareness), herbaatika jm.

Rännak on kõikidest teraapiatest, millega ma olen kokku puutunud üks kõige võimsamaid ja sügavamaid tulemusi andev. Samuti leidsin selle, mida olin varemgi otsinud – otsetee mõistmaks enda potentsiaali ja vahendid takistuste eemaldamiseks oma teelt. Minu südamekutseks on töö inimestega, et olla mentoriks tervenemise ja suurema vabaduse leidmise teel.

Gerly Sepp

gerly1

Telefon: +372 5307 0421, e-post: stabinord@gmail.com

“Kes ma olen? Eelkõige olen üks rõõmus hing, kes soovib kogu südamest, et kõik inimesed taasavastaksid endas lapsemeelse rõõmu ja elaksid iga päev läbi selle. ”

Loe edasi

Kes ma olen? Eelkõige olen üks rõõmus hing, kes soovib kogu südamest, et kõik inimesed taasavastaksid endas lapsemeelse rõõmu ja elaksid iga päev läbi selle.

Aga selleks, et rõõmu täielikult kogeda, on meil vaja mõnikord ka kurbust tunda. Rännak ongi see suurepärane meetod, mis õpetab meid tundma kõiki emotsioone ja neid seeläbi vabastama. Kui tuleb kurbus, siis me kogeme kurbust. Kui tuleb viha, siis kogeme ka seda. Ja kui me lubame endal neid kogeda, siis saavad nad tulla täielikult pinnale ja lahkuda. Ei ole vaja neisse kinni jääda, sest kui me lubame, siis nad lahkuvad. Sageli juba sekunditega. Ja nii on kõikide emotsioonidega.

Ma armastan enda sisse vaadata ja usun, et mina ise loon oma elu. Koos oma hirmude ja unistustega. Mäletan neid hetki, kui südamest käis läbi mingi tore unistus ja endalegi üllatuseks oli see varsti mu elus realiseerunud. Kuid see juhtus alati kogemata, mitteteadlikult. Vaatamata 20 aastat kestnud pidevale tööle iseendaga, lasin siiski hirmudel ja enese seatud piirangutel varjutada oma elu.

Rännak aitas lõpuks päriselt vabaneda segavatest hirmudest ja blokeeringutest. Läbides rännaku praktikute programmi, käisin läbi kogu oma varasema elu ja puhastasin kõik üleskerkinud valusad mälestused. Õppimine toimus läbi isikliku kogemuse.

Naastes viimaselt Rännaku praktikute seminarilt 2015 aasta suvel, kogesin suurt vabadust, kergust, hetkes elamist. Ei meenunud ühtegi valusat emotsiooni ega mälestust minevikust ja tuleviku suhtes ei olnud ühtegi hirmu. Kogesin, kuidas sellises puhtas olekus, vajab inimene väga minimaalselt toitu ja und. Tegelikult, kuidas ta ei vaja peaaegu midagi…
Ainult valust ja hirmudest lahti lastes, saame elada hetkes ja olla päriselt õnnelikud.

Tundes hinges sügavat rahu, hakkasin peagi tundma suuremat huvi elu vastu. Kui varem otsisin rahu peitudes koju raamatute keskele, siis leides selle sügava rahu oma hingest, tuli soov päriselt elada – suhelda, liikuda, teha kõike põnevat, millest varem hoidunud olin.

Elus tuleb ikka kõike ette, aga isegi kui väliselt palju ei muutu, on huvitav märgata, kuidas enda suhtumise muutumisega muutuks justkui kogu maailm. Rännaku läbi teinud inimesed kogevad enamasti peale seanssi erilist rahu. Tajutakse, et kui emotsioonid tulevad, siis need ei ole enam nii tugevad, kui varem ja kusagil sügaval on alati rahu ning teadmine, et kõik on hästi. Olukordi nähakse läbi uue teadlikkuse, mis paneb neisse teisiti suhtuma.

Tunnen iga päev hingepõhjast tulevat tänulikkust, et mul on võimalus teha seda imelist tööd ja aidata inimestel saada kontakt oma Minaga, leida endas hingerahu ja avada oma potensiaal.

Teen rännakuid Tallinnas, Saaremaal, Soomes ja Skype’i vahendusel.
Oled väga oodatud minu juurde rännakule!

Kristina Pärtel

Telefon: +372 5028998, e-post: kristina@rannak.ee

“Minu soov on aidata Sul leida oma elu eesmärk ja viia Sind kontakti oma tõelise olemuse ja potensiaaliga.”

Loe edasi

Minu soov on aidata Sul leida oma elu eesmärk ja viia Sind kontakti oma tõelise olemuse ja potensiaaliga.Viimase 3 aasta jooksul olen teinud üle 500 Rännaku (lastest kuni täiskasvanuteni) ja olen endiselt hämmingus selle metoodika lihtsuses ja mõjus.
Enne Rännakuga kohtumist olin sügavas depressioonis pea 7aastat. Püüdsin ennast aidata läbi eneseabi raamatute, psühholoogide ja psühhoterapeutide juures käies, antidepressante ja rahusteid süües. Mitte miski ei suutnud summutada valukarjet minu sees , et “Ma ei taha enam elada!”. Elus olemine oli minu jaoks piin. Kogesin palju miksitud tundeid: ängi, ebaõiglust, hüljatust ,väärtusestust, leina , täielikku kaost jne. Olin kibestunud ja üliskeptiline igasuguste alternatiivsete lähenemiste suhtes. Alates hetkest kui olin läbi lugenud “Rännaku” raamatu ja kogenud enda peal ka esimest Rännakut, teadsin iga oma keharakuga kohe, et see on see, mis mind aitab. See meetod on viinud mind kontakti iseendaga, aidanud mul välja puhastada suurel hulgal ebaterveid uskumusi elu kohta ja näidanud mulle palju muud põnevat. Ma ei ole kunagi varem enda ja teistega nii hästi läbi saanud. Säran õnnest ja tahaksin seda kõike ka Sinuga jagada. Kui see jutt Sind kõnetab või Sa tead kedagi, kellele võiks see abiks olla, siis võid mulle kirjutada meilile või jagada seda infot. Vastan kõigile Rännakut puudutavatele küsimustele.

Marit Mesipuu

Marit on hetkel beebipuhkusel.
Telefon: +372 520 6242, e-post: marit@rahutaru.ee
Koduleht: www.rahutaru.ee

“Ükski valulik kogemus, haigus või raske olukord pole tulnud meie ellu kannatuseks või karistuseks vaid on kutse ära tunda ja vabastada seda, millel on aeg minna.”

Loe edasi

Ükski valulik kogemus, haigus või raske olukord pole tulnud meie ellu kannatuseks või karistuseks vaid on kutse ära tunda ja vabastada seda, millel on aeg minna. Selle tõdemuse valguses olen ääretult tänulik, et rännak 2014. aastal minu ellu tuli.

Juba vähem kui aasta pärast esimest rännakut pidin tunnistama, et vahepealsed rännakud sisemaailma olid avardanud mu maailma- ja enesetunnetust rohkem, kui seda oli teinud aastane seljakotireis ümber maailma. Tänu rännakule hakkasin järjest enam ära tundma oma ebaterveid alateadlikke mõttemustreid, nende tekkepõhjuseid ja tagajärgi. Nägin, kuidas olin ise alateadlikult valinud oma ellu suhteid, kus kogesin armukadedust, reedetust või väärtusetuse tunnet. Puudus arusaam, kes ma isiksusena olen, mistõttu kohandasin oma käitumist vastavalt seltskonnale, et tunda end aktsepteeritu ja olulisena. Seejuures eitasin oma tegelikke vajadusi ja tundeid, teadmatagi, mida ma päriselt vajan. Mõttes andsin teistele tihti hinnanguid, mõistmata, et kõige rohkem piiran sellega just iseenda vabadust. Viha oli minu jaoks keelatud tunne, mis seostus automaatselt agressiivse käitumisega. Seepärast olin juba lapsena matnud selle tunde sügavale endasse ega julgenud pikki aastaid seda “tonti” torkida. Seda loomulikku energiat alla surudes piirasin paraku ka oma elujõudu, elurõõmu ja kirglikkust ning elasin pidevas passiivsuse mullis. Aastate jooksul kehasse kuhjunud viha väljendus väsimuse, passiiv-agressiivsuse ja tervisehäiretena.

Tänaseks olen õppinud, kuidas tunda elutervelt kõiki tundeid, mida inimeseks olemine pakub, sellega teisi või iseennast kahjustamata ning nendesse tunnetesse kinni jäämata. Turvalises keskkonnas kogetud hirm, viha, kurbus, ärevus, lein, haavatavus jne on andnud oskuse nende tunnetega ka igapäevaelus kergusega toime tulla ja kasutada neid hoopis oma mineviku tervendamiseks. Olles muutnud vanu mittetoetavaid uskumusi iseenda ja elu olemuse kohta, tõmban järjest enam ligi inimesi ja olukordi, mis toetavad mu elu ja unistusi. Nii olen suhtes, kus tunnen end tõeliselt õnneliku ja armastatuna. Usaldan oma sisetunnet ja tean, kes ma olen. Austan ennast ja teisi ning elades enda tões, tuleb varem ennastsalgavalt otsitud teiste heakskiit iseenesest. Ärkan ja uinun tänutundega kõige selle eest, mida elu pakub, ka siis kui kõik lähe alati nii, nagu olen plaaninud.

Ka sina saad oma minevikku tervendada ja selle kaudu muuta oma olevikku. Küsi endalt, kas soovid mõnes oma elu valdkonnas päriselt muutust luua, isegi kui sa ei tea, kuidas. Ning kui tunned selleks tõelist valmisolekut, ole avatud võimalusele, et tulemus võib olla ka midagi ilusamat, kui oled ette kujutanud.

MINU TAUST
Lisaks rännakupraktiku õppele olen tänaseks läbinud Holistilise Treeningu kursuse Holistika Instituudis ning Tartu Ülikooli kursused “Surm ja lein” ning “Vägivallaohvri abistamine”. Tegelen püsivalt meele- ja kehatöö praktikatega, lisaks rännakule ka vabastav hingamine, meditatsioonid, tantsurännakud, intuitsiooni arendamine jpm. Minu maailmapilti on palju kujundanud ka Sri Mooji, Miranda Macphersoni ja Unmani Liza Hyde’i õpetused.

PRAKTILINE INFO
Asukoht Tallinn, harvem ja eraldi kokkuleppel ka mujal.
Pakun ka rännakut tutvustavat kohtumist koos lühiprotsessiga, et saaksid otsustada, kas see on sinu jaoks.

Anu Liiser

Telefon: +372 5282513, E-post: anu@rannak.ee

“Mäletan lapsepõlvest ütlust “Mõtle ikka teiste peale ka!”

Loe edasi

Mäletan lapsepõlvest ütlust “Mõtle ikka teiste peale ka!”. See ütlus on mind, vaikse kaaslasena, terve elu jälitanud ja pannud mõtlema rohkem teiste, kui enda peale. Kuni lõpuks iseenda vajadused kaotasid tähtsuse… Lisaks veel kõik need rollid, mida igapäevaselt kanname – naine/mees, abikaasa, kolleeg, ema/isa, sõber, laps jne. Tahes-tahtmata tekib küsimus, et kes ma päriselt, ilma nende rollideta olen?

Kahjuks oleme tihti kaotanud kontakti ja sideme kõige tähtsamaga – iseendaga. Ümbritsev kiire elutempo, lapsepõlvest saadud piiravad uskumused, kellegi teise ootused ja soov meeldida… Lõpuks muutub tempo nii kiireks, et kaotame ja unustame iseenda täielikult. Kui aga kaotame kontakti endaga, siis kaob kogu tasakaal.

Minu jaoks on Brandon Baysi loodud Rännak üks võimas ja põnev meetod, kuidas vaadata enda sisse, leida üles kaotatud ühendus ja luua tugev kontakt. Läbi Rännaku meetodi on võimalik õppida ennast palju sügavamalt ja põhjalikumalt tundma. Mulle meeldib mõte, et teeme justkui suurpuhastuse enda sees, märgates ja lahti lastes mõttemustritest, mida enam ei vaja ja mis takistavad täiel rinnal elamast.
Elu haarab vahel endasse ja toob üles tundeid, mis ei pruugi meeldida. Kui kogeda neid õppetundidena, suudame olla tänulikud. Tänulikkus, nagu ka tänu vastuvõtmine, aga vajab harjutamist.

Olen valmis sulle teejuhiks olema nii suurpuhastusel enda sees, südamega kontakti loomisel kui ka tänulikkusesse avardumisel. Ootan sind avasüli enda vastuvõtule, et aidata sul avastada iseend, vabaneda piiravatest mõttemustritest ja leida tee vabaduse, õnne ja rahuloluni.

RÄNNAKU PRAKTIKUTE HINNAD:
Hea tava on välja kujunenud selliselt, et iga praktik ja klient lepivad omavahel kokku sobivas tasu vormis ja suuruses.
Ühe Rännaku seansi kestvuseks võib arvestada ca 2-2,5 tundi.

Praktikute programmi kohta saab lähemalt lugeda lehel: http://www.thejourney.com/practitionersprogramme.htm

Kõigist autoriseeritud Rännaku praktikutest (ingl.k. Journey Practitioners) leiad ülevaate Brandon Baysi lehelt www.thejourney.com

Rännakumeetodi läbiviimine vajaliku koolitusmahu ja kogemustega juhendaja käe all tagab Sinu turvalisuse!