R, 19. märts | zoom.eu

ISIKSUSE MÄNGUD - teekond piirangutest vabadusse

Päev täis hinge puudutust, ahaa elamusi ja tragikoomilist äratundmist. Teadlikkus teeb vabaks!
Registration is Closed

Aeg ja Asukoht

19. märts 18:00 – 20. märts 19:00
zoom.eu

Üritusest

Päev täis hinge puudutust, ahaa elamusi ja tragikoomilist äratundmist. Teadlikkus teeb vabaks! 

Veebikoolitus toimub 19.märts õhtu ja 20.märts terve päev.

Soodushind 127€ (tegelik väärtus 299€) 

See tõeliselt silmiavav koolitus on vajalik igale enesearengu teel käijale. 

Tule ja veeda 1,5 päeva, kus samm-sammu järel paljastuvad erinevad mõtte- ja käitumismustrid, mis hoiavad tagasi tõeliselt vaba olemist.

Kas sooviksid näha hoopis suuremat ja terviklikumat pilti enda, oma suhete, erinevate eluvaldkondade ja (enda) arengu kohta?

Sellel seminaril saad sukelduda teadvustamisse, mis aitab nähtavale tuua paljud valusad ning ebaterved mustrid, mis on meie “mängude” koostisosad. Hakkad nägema neid maske, mis on varjutanud Sinu puhast ja ehedat olemist. Saad taipamisi kinnisideede ning uskumuste kohta, mida oleme eksklikult enda omaks pidanud.

Sellel tõeliselt valgustaval koolitusel:

  • näed paljastumas erinevaid mittetoetavaid mõtte- ja käitumismustreid;
  • õpid märkama seda, kuidas erinevad inimesed enda mänge mängivad ja mis seda ajendab tegelikult;
  • tekib mõistmine ja seeläbi suurem kaastunne iseenda ja teiste osas; 
  • saad positiivse tõuke jätkata teekonda autentsuse ja vabaduse suunal;
  • saad kaasa tööriistad, millega ennast edasi toetada. 

Isiksus ehk ego on mull meie ümber, illusioon, mis on tekkinud mõtete, uskumuste ja hirmude tulemusel. See on meie kannatuste allikaks ning on saanud alguse ja võimendunud eksituste tagajärjel. On aeg teadlikuks saada kõikidest nendest “isiksusemängudest”, mis hoiavad Sind eraldatuses elust ja Sinu oma tõelisest olemusest.

See koolitus annab sügavaid taipamisi ja uusi vaateid iseenda, lähedaste ja sõpradega, pererollide, esivanemate kohta ja toob selgust suhete dünaamikate kohta. 

Koolitus toimub sind toetavas õhkkonnas ja annab võimaluse olla kohal teadlikumalt oma elus.

Sellelt saadud taipamiste ja teadvustamiste abil on Sul võimalik jätkata teadlikumalt enda arengu teekonda.

KOOLITUSE SOODUSHIND 127€ (tegelik väärtus 299€)

Sisaldab 1,5 päevast tõeliselt silmi avavat ja interaktiivset koolitust, koolitusmaterjali, koolituse järgset online kohtumist. 

AJAKAVA:

19.märts 2021 kell 18:00 - 21:00.

20.märts 2021 kell 10:00 - 19:00.

Koolitus sisaldab lühemaid pause ja laupäeval ka lõunapausi. 

KOOLITAJAD:

Kaidi Malk

Kaidi on lõpetanud moedisainerina Eesti Kunstiakadeemias ja õppinud ärijuhtimist nii EBS-is kui Hollandis. Olnud juhtivatel ametitel erinevates ettevõtetes ja ühe täiskasvanud poja ema. Täna on Kaidi koolitaja ja suurte kogemustega rännakupraktik, kes on juhendanud teraapiaseansse üle 12 aasta. 

Lisaks rännakupraktiku väljaõppele on Kaidi läbinud Daliani meetodi, Dogma Detox ja BBTRS-i koolituse, õppinud NPA meetodit selle looja Joel Youngi juures, osalenud kehatöö seminaridel, mille läbiviijaks Dorothe Trassl.

Teised on öelnud nii "Kaidist kiirgab rahu ja soojust. Ta on hooliv ning tema juhendamisele võib end iga kell usaldada. Tema oskus olla kohal on imetlusväärne ning temast kiirgab empaatiat ja tarkust." 

Kristina Pärtel

Kristina on lôpetanud Kehakultuuri teaduskonna Tallinna ülikoolis. Olnud aastaid iluvôimlemistreener ja kosmeetikabrändide koolitaja ning kosmeetik. Kristina on ka 3 poja ema ja viimased 7 aastat pühendanud end enesearengule ja terapeudi tööle rännakupraktikuna. 

Praegu täiendab end Eli-Jackson Baer ja Gangaji juhendamisel Hollandis Leela School of Awakening 3 aastases terapeudi õppes.  

Oma eriliseks kireks peab Kristina tões ja kohalolus elamist.„Ainult tões olles avastame me eheda iseenda ja seejärel saame luua ka päriselt ehedaid suhteid kõigiga. Niimoodi samm sammult saab ka maailm meie ümber muutuda päriselt ehedaks ja elusaks. Sellise elu rikkalik loomus täidab loomulikult meie kõik eluvaldkonnad.“ ütleb Kristina. Elades läbi selle teadlikkuse, on tema kutsumus toetada ja kutsuda kõiki, kes tema teele satuvad, seda elusat elu avastama.

Registration is Closed

Jaga üritust

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

Hea külastaja, jäta oma e-post, et saaksime hoida sind kursis meie tegevustega, mis toetavad sind su elu rännakul. Aitäh!

Chiflow OÜ

E-post: info@rannak.ee

Faehlmanni 48/2, Tallinn, Eesti
Reg. kood 11988902

IBAN: EE887700771001168885

 

Kliendisuhted ja ürituste korraldus
Tel: +372 5624 0992
E-post: info@rannak.ee