P, 21. nov | zoom

Rännak meelerahu ja sisemise vabaduse juurde - online koolitus

21.november kell 14.00 toimub 4 tunnine koolitus, mis toetab sinu igapäevase elu kvaliteeti, annab sulle kogemuse ja kaasa oskused iseseisvalt luua meelerahu seisundit iga päev!
Registration is closed
Rännak meelerahu ja sisemise vabaduse juurde - online koolitus

Aeg ja Asukoht

21. nov 14:00 – 18:00
zoom

Üritusest

21.november kell 14.00 toimub 4 tunnine koolitus, mis toetab sinu igapäevase elu kvaliteeti, annab sulle kogemuse ja kaasa oskused iseseisvalt luua meelerahu seisundit iga päev!

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

❣️ Kas Sa tahad elada pingevabalt ja seeläbi ka kogeda suuremat rõõmu ja usaldust elu suhtes?

❣️ Tahad muutuda paremaks iseendaks, lahti lasta vana ja olla enda nahas päriselt õnnelik?

❣️ Tahad aru saada, kuidas keerulistel hetkedel kiiremini jõuda rahu ja armastuse juurde tagasi?

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Kas teadsid, et emotsioon kestab kõige kauem maksimaalselt 2 minutit?

Ja siis on ta läinud. Miks on siis nii, et me võime istuda tunde, päevi, isegi aastaid samade emotsionaalsete seisundite pinge all? Aga sellepärast, et meie mineviku kogemus ja selle põhjal loodud kaitsed hoiavad neid emotsioone alal/kokkusurutuna. Nüüd küsimus on, kuidas neid kaitseid, mis tegelikult ei teeni meie kõrgemat heaolu, maha võtta?

Kui sa oled juba siia lehel lugema sattunud, siis ilmselt on sinus tekkinud kutse, soov, midagi muuta selles, kuidas sa seni oled toiminud. Võibolla igatsed suuremat rahulolu tunnet, ei mäleta enam, millal sa viimati tundsid armastust, rõõmu ja tänulikkust. Võibolla sa lihtsalt tahad, et su mõistus ja negatiivne sisekõne lõppeks ära. Vajad puhkust, mis päriselt kosutab hinge. Tahad kogeda suuremat turvatunnet. Olen tüdinenud pidevast ärrituse, ärevuse ja stressi seisundist. 

See kõik on hästi loomulik ja inimlik, ent see ei pea olema lõputu protsess ja sellest kõigest on võimalik end välja navigeerida sügavama rahu ja rahulolu juurde! 

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Sellel koolitusel jagan Sinuga enda kogemust ja lihtsaid igapäeva ellu rakendatavaid tehnikaid/praktikaid, kuidas toimida nii, et pinged ja emotsionaalne taak ei koguneks, kuidas vaigistada meel ja leida ka kõige kitsamas kohas üles rahu ja armastus.

KOOLITUSEL SAAD VASTUSED KÜSIMUSTELE

❣️kuidas vabastada emotsionaaset pinget?

❣️kuidas vaigistada meel?

❣️kuidas olla igas päevas rohkem kohal?

❣️kuidas olla loomulikult ennast armastav?

❣️miks on oluline andestada?

Koolitusel kuuled, tunnetad ja praktiliselt koged enda peal, mismoodi kõiki emotsioone on võimalik turvaliselt tunda ja vabastada. Kuidas keha kuulatada ja saada aru, mida on oluline märgata. Kuidas saada päriselt aru, mis emotsioonid kehas kinni on ja kuidas need liikuma saada, nii et tekiks kergus. Kõik selle teeme läbi praktiliste harjutustena, nii et saad isikliku kogemuse ja seeläbi oskused ellu kaasa. Samuti teeme läbi puhastava siserännaku, mille tulemusel saad tunda andestamise vabastavat jõudu.

KOOLITUS ANNAB SULLE:

✅ harjutused kuidas elada suurema sisemise vabaduse ja meelerahu seisundis.

✅ lihtsad tehnikad, mis aitavad toime tulla tugevate emotsionaalsete reaksioonidega endas.

✅ teadlikkuse, kuidas hoida enda eluenergia helge ja avatuna.

✅ parema kontakti oma kehaga ja seega selgema ja rahulikuma mõttetasandi.

✅ väärtusliku oskuse, kuidas jõuda eheda andestamise ja lahti laskmiseni.

AJALINE PANUS: 

ca 4 tundi (kestvus on orienteeruv)

BOONUSENA:

⚜️ soovikorral saadan sulle ka testimiseks aroomteraapilised õlid koos täpsete juhenditega, mis aitavad kaasa meelerahu seisundi loomisele. Aroomteraapia aitab edukalt kaasa ärevuse, meelesegaduse ja stressi seisundite maandamisele.

⚜️ videoloeng “Vaimse tervise hoidmine aroomteraapia toel”

TOIMUMISKOHT

Koolitus toimub onlines Zoom keskkonnas.

Saad lingi kohtumisele, kui oled end registreerinud. Osaleda saad endale sobivas kohas, kus sul on privaatne, mugav ja hea.

HIND

23€

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

KES ON IRENE KALJUSTE?

Irene on Rännakumeetodi Eesti eestvedaja, koolitaja ja terapeut. Ta on vaimsel teel olnud ca 15 aastat ja omandanud põhjalikud teadmised joogalikus elustiilis, toitumises, vabastava hingamis teraapias Binni a. Dansby käe all. Viimased 7 aastat sügavuti tegelenud nii iseenda sisemaailma korrastamisega kui ka inimeste toetamisega Brandon Baysi Rännakumeetodit abil. Ta kasutab enda töös inimestega nii sügavaid emotsionaalse vabastamise ja tervendamise praktikaid, kehatööd, toitumist kui ka eeterlike õlide toetust, et luua parim energeetiline ruum muutuste loomiseks. 

Ta leiab, et kõige olulisem on julgus vaadata iseendas nendesse kohtadesse, kuhu kõige vähem vaadata tahad. Kui sa oled endas valgustanud ära ka kõige pimedamad kohad, siis ei ole siin elus midagi, mis saaks sind päriselt ohustada. Ja see annab lihtsalt väga palju suurema mänguruumi nautida seda inimeseks olemise tantsu!  

Jaga üritust